Rusza nabór na warsztaty z Edytą Krzemień

MASTERCLASS Edyta Krzemień

Dreams Musical Academy ma zaszczyt zaprosić na listopadowe warsztaty MASTERCLASS, które poprowadzi gwiazda polskiej sceny musicalowej EDYTA KRZEMIEŃ.

O WARSZTATACH
Każdy z uczestników będzie miał możliwość indywidualnej pracy nad utworem oraz uczestnictwa w grupowych zajęciach z zakresu pracy z mikrofonem oraz interpretacji utworu muzycznego.

KIEDY I GDZIE
16 i 17 listopada w godz. 10.00- 18.00 w Centrum Kultury im. Jana Pawła II na Morenie

ILE
Koszt uczestnictwa to 400 zł/os

ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia, zawierające krótką notkę biograficzną ze zdjęciem oraz nagranie jednego utworu prosimy wysłać na adres: biuro@dreams.edu.pl,

do dnia 31.10.2019 roku.

Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wybrana grupa max. 15 osób, które wezmą udział w warsztatach.

EDYTA KRZEMIEŃ

Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Wokalno – Aktorski Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie. Debiutowała rolą Christine w musicalu „Upiór w Operze” (CD) w Teatrze Muzycznym Roma. Kilka lat później zagrała Christine ponownie na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Oprócz tego wcieliła się w postać Fantyny w musicalu „Les Miserables” (złota płyta) w TM Roma, Joanny w thrillerze „Sweeney Todd” w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, Kali w musicalu „Tarzan” w Gliwickim Teatrze Muzycznym, Emmy w „Jekyll i Hyde” (CD) w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, Siostry Marii Robert w „Zakonnicy w przebraniu” w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, Molly w musicalu „Ghost” w Teatrze Muzycznym im. D. Baduszkowej w Gdyni, oraz zagrała w monodramie muzycznym „Opowieści Zimowe” (CD) w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. W Teatrze Muzycznym w Łodzi wciela się w role Ellen w musicalu „Miss Saigon”. Śpiewa w widowisku musicalowym Teatru Roma „Ale Musicale” wykonując główne partie z takich musicali jak: „Mała Syrenka”, „Love Never Dies”, „Jekyll i Hyde”, „Les Miserables”, „Koty”, „Aladyn” , „Upiór w Operze”. W musicalu „Piloci” w Teatrze Roma wcieliła się w rolę Niny (złota płyta).
Koncertuje w Filharmoniach w całej Polsce repertuarem musicalowym a także filmowym (muzyka m.in. Wojciecha Kilara, Krzysztofa Komedy, Krzesimira Dębskiego, Zbigniewa Preisnera a także Hanza Zimmera czy Jamesa Hornera).
Współpracuje ze Zbigniewem Preisnerem, nagrała utwory na płytę „W poszukiwaniu dróg. Nowe i stare kolędy” (platynowa płyta). Z utworami i pod batutą kompozytora wystąpiła w megaron Concert Hall w Atenach a także na festiwalu „Klara Music Festival” w Brukseli oraz „Haifa Film Festival” wykonując utwory z filmów Krzysztofa Kieślowskiego. Zaśpiewała w spektaklu Z.Preisnera i E.Lipskiej „2016 Dokąd?” w NFM we Wrocławiu (DVD). Zaśpiewała na 29. Gali wręczenia Europejskich Nagród Filmowych.
W 2015 roku dostała się do bazy wokalistów „Cirque du Soleil”.
Dubbinguje, jest m.in. nowym głosem Królewny Śnieżki w najstarszej bajce Walta Disneya
„Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków”. Współpracuje z SDI Media w zespole dubbingowym, w charakterze wokalistki w takich filmach jak m.in. „Aladyn”, „Ralph Demolka w internecie”, „Mary Poppins”, „Kraina Lodu: Przygody Olafa”, „Piękna i Bestia”, „Kopciuszek”, „Kubuś Pucha- tek i Przyjaciele”.
Jest wykładowcą na specjalności: musical, w Akademii Muzycznej w Poznaniu.
Od lat szkoli swój głos i zamiłowania do różnych gatunków muzycznych podczas warsztatów wokalnych „European Vocal Camp” pod okiem mistrzów takich jak Andres Martorell, Magdalena Navarrete, Monique Thomas, Richard Halton czy Irene Shams. Uczestniczyła w zajęciach z m.in. Musical Theatre, World Music, Flamenco, Jazz, czy Afro – Cuban Harmon