Wakacje z Dreams dla dzieci
i młodzieży

Dlaczego tylko nieliczni rodzice utalentowanych dzieci potrafią zrobić milowy krok w rozwoju talentu swoich pociech?

A co, gdyby udało nam się pomóc Ci w rozwiązaniu problemu związanego z brakiem pomysłu na spędzenie wolnego czasu ?

Jako rodzic zdolnego dziecka musisz poznać rozwiązanie, które dla Ciebie przygotowaliśmy.
Spędź wakacje z Dreams Musical Academy!

Poznaj korzyści wynikające z Wakacji z Dreams:

•  zajęcia z najlepszymi pedagogami w Trójmieście- Twoje dziecko szybciej osiągnie zamierzone cele,
  • intensywne 5- dniowe warsztaty aktorskie, wokalne i taneczne – regularność zapewni utrwalenie nowych umiejętności,
  • możliwość indywidualnych konsultacji z naszymi Artystami
  •  praca z repertuarem jaki zna i lubi Twoje dziecko – jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami wśród dzieci i młodzieży
  •  warsztaty zakończone pokazem pracy uczestników – po 5 dniach będziesz mogła podziwiać swoje dziecko na scenie

Jak zapisać się na Wakacje z Dreams?

Napisz do nas na biuro@dreams.edu.pl lub zadzwoń pod 661- 789- 945.

Zapisz się już dziś i otrzymaj darmową lekcję śpiewu, tańca lub aktorstwa dla siebie!