Filmowe warsztaty MASTERCLASS z Piotrem Witkowskim

Dreams Musical Academy ma zaszczyt zaprosić na filmowe warsztaty MASTERCLASS, które poprowadzi aktor teatralny i filmowy, związany z Teatrem Wybrzeże, odtwórca głównej roli – postaci rapera Tomasza Chady w filmie Michała Węgrzyna „Proceder” PIOTR WITKOWSKI

O WARSZTATACH
Podczas warsztatów uczestnicy będą pracować nad scenami filmowymi, które finalnie zostaną zarejestrowane. Materiał do pracy zostanie wybrany po utworzeniu się grupy. Planowany jest pokaz efektów pracy w postaci projekcji nagranych scen.

KIEDY
Warsztaty odbywać się będą raz w miesiącu i w zależności od ilości zgłoszeń potrwają od 3 do 6 godzin dziennie. Całość obejmuje 4 spotkania, pierwsze z nich planowane jest 27.10

ILE
Koszt uczestnictwa za cały cykl warsztatów to 400 zł/os.

ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia w postaci nagrania SELFTAPE (prosimy o link do niepublicznego filmiku na Youtube.com) oraz krótkie bio, należy przesyłać na adres: biuro@dreams.edu.pl

do dnia 23.10.2019 roku.

Nagranie wideo powinno zawierać imię nazwisko, wiek, doświadczenie i kilka zdań o swoich zainteresowaniach.

Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wybrana grupa max. 12 osób, które wezmą udział w Warsztatach.

PIOTR WITKOWSKI

Aktor teatralny i filmowy. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi, na Wydziale Aktorskim. Od lat zawiązany z gdańskim Teatrem Wybrzeże.

Bardzo aktywny zawodowo w filmie i serialu: ostatnio zagrał główną rolę w filmie „Proceder” – posiada na swoim koncie liczne role filmowe m. in. „Dywizjon 303 – Historia Prawdziwa”, „Miasto 44”, „Wałęsa – Człowiek z Nadziei”; występował w serialach „Na wspólnej” czy „Ślad”. Obecnie zaangażowany w produkcje filmowe, zarówno w Polsce jak i na rynku międzynarodowym.

Jego głos można usłyszeć w bajkach i serialach młodzieżowych, produkowanych dla wielu stacji telewizyjnych oraz platformy Netflix.

Profil w bazie FilmPolski.pl – http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1173834