Artystyczne Ferie dla dzieci i młodzieży

artystyczne zajęcia zimowe

Ferie zimowe niebawem, a Ty chcesz, aby Twoje dziecko aktywnie spędziło czas?

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe 6- dniowe zajęcia artystyczne z Kadrą DREAMS MUSICAL ACADEMY !!!

☃️ FERIE ZIMOWE Z DREAMS to 4 h codziennych zajęć z tańca, aktorstwa i śpiewu zakończone otwartym pokazem w sobotę.

➡️ DLA KOGO?
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 5- 19 lat.

➡️ GDZIE?
Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Dreams Musical Academy w Gdańsku, w budynku Sceny Muzycznej GAK, ul. Nowiny 2b, w Parku Oruńskim.

➡️ KIEDY?
I termin: 13 – 18.01.2020
II termin: 20 – 25.01.2020

☃️Zajęcia odbywać się bedą codziennie od 10:00 do 14:30 – istnieje opcja posiłku oraz dodatkowych animacji do godziny 17:00

☃️ Koszt uczestnictwa to 420 zł za tydzień ferii zimowych, lub w przypadku opcji z obiadem i animacjami – 620 zł

☃️ W przypadku wykupienia dwóch tygodni, oferujemy rabat cenowy.

☃️ Więcej informacji uzyskacie Państwo dzwoniąc do naszego Biura pod numer 661 789 945 lub 504 262 003.

Zapraszamy!!!