Dreams Team

Nasza kadra

Poznaj nasz kreatywny i utalentowany zespół: to artyści związani z Teatrem Muzycznym im. D. Baduszkowej w Gdyni, Państwowym Studium Wokalno- Aktorskim im. D. Baduszkowej w Gdyni, Teatrem Wybrzeże, Akademią Muzyczną im. S. Moniuszki w Gdańsku, a także z scenami musicalowymi i dramatycznymi w Europie.

założyciel DMA, aktorstwo, interpretacja piosenki, proza

wokal, podstawy gry aktorskiej

elementarne zadania aktorskie, praca nad rolą

Podstawy gry aktorskiej

Anna Nowak​

zespoły wokalne

Weronika Pryczkowska

wokal

Wojciech Dolatowski

Taniec współczesny

dreams-musical-academy

Wiktoria Patok

Balet

pedagog, terapeuta, trener

Luiza Nowak

redakcja

Michał Prygiel

social media, promocja, kontakt z mediami

Biogramy zespołu

Aktor, wokalista, kompozytor, pedagog. Absolwent Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie.

Doświadczenie artystyczne zdobywał pracując w kraju, za granicą oraz uczestnicząc w warsztatach międzynarodowych m.in. w Nowym Jorku i Essen.

Jako aktor, występuje w teatrach – Ludowym w Krakowie, Teatrze A. Fredry w Gnieznie oraz warszawskim Teatrze Rampa.

Stypendysta Rektora PWST w latach 2013-2015, zdobywca Nagrody Aktorskiej na 32. FST w Łodzi za rolę Siemiona Siemionowicza w spektaklu dyplomowym „Samobójca” w reż. J. Treli oraz Grand Prix na 13. OFPA „Reflektor” w Koszalinie.

Współpracował z artystami z całego świata (m.in. S. Kaye, A. Lubitz, N. Kolada, B. Michaels, A. Smith, G. Kiley,R. Kołakowski, S. Lachowolska, M. Florek, J. Trela, M. Kalita, A. Popławska, G. Gietzky, S. Bello) – występował m.in. na scenach w Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Muzycznie: 2013- 2014 – wokalista zespołu The White Camel, w 2015 roku wokalista zespołu funkowego Into the Sun. Laureat licznych festiwali muzycznych. Absolwent prestiżowego projektu Klasa BGŻ – stypendium finansującego naukę w liceum i na studiach.

wokalistka | autorka tekstów | aktorka | pedagog

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, specjalności MUSICAL w klasie Profesora Ryszarda Minkiewicza (dyplom z wyróżnieniem) oraz Wydziału Pedagogicznego Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. W 2018 roku uzyskała tytuł Magistra Sztuki. Szkoli swój warsztat wokalny u Maureen Scott – wykładowcy Royal Academy of Music w Londynie.

Zagrała u boku Agaty Kuleszy w fabularnym filmie offowym „Tam, gdzie świeci słońce” (reż. Piotr Balicki). W latach 2016-2018 aktorka Teatru Miejskiego w Lesznie – spektakl „Abonament na Szczęście” (reż. Antoniusz Dietzius). Rola Esther Sherman w musicalu FAME – Mazowiecki Teatr Muzyczny (reż. Miłosz Gałaj), przyniosła jej nominację do Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury, w kategorii wokalistka musicalowa. Pracowała jako instruktor aktorstwa oraz śpiewu Fundacji Musicamp, obecnie jest instruktorem wokalnym oraz kierownikiem Katedry Wokalistyki w szkole muzycznej Musicollective w Gdańsku.

Od października 2018 roku pracuje na stanowisku Asystentki na Wydziale Wokalno-Aktorskim w Akademii Muzycznej w Gdańsku w Zakładzie Musicalu.

W czerwcu 2019 roku odbyła się premiera debiutanckiego albumu MISTAKE, zawierającego autorskie kompozycje Artystki.

8 września 2019 roku odbyła się premiera musicalu HAIRSPRAY (reż. Bernard Szyc) w Teatrze Muzycznym w Gdyni, w którym Agata Walczak kreuje główną rolę Tracy Turnblad.

Karolina Arczewska to wokalistka, aktorka scen muzycznych oraz pedagog. W czerwcu 2018 roku została pierwszą w Polsce absolwentką studiów magisterskich na specjalności Musical (Wydział Wokalno Aktorski Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku). Przez lata nauki kształciła warsztat wokalny w klasie prof.zw. dr hab. Ryszarda Minkiewicza.

W dzieciństwie związana z Teatrem Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, gdzie na deskach Teatru Junior wykonywała partie solowe w licznych koncertach oraz spektaklach muzycznych. Zadebiutowała w roli Anioła Strażniczki w spektaklu Kasia z Heilbronnu w reżyserii Krzysztofa Rekowskiego na deskach Teatru Wybrzeże w Gdańsku.

Występowała na scenie Teatru na Plaży w Sopocie w spektaklach i koncertach reżyserowanych przez Piotra Kosewskiego: Balladyna 68’ , Medea, moja sympatia, Ząb zupa dąb, Jutro będzie lepiej – rewia, Seans spirytystyczny z Jeremim Przyborą, Panna Tutli – Putli, Gołoledź, Brel – Młynarski, Z Królestwa Wszechwanny. Można było zobaczyć ją również na scenach Teatru Muzycznego w Łodzi: Sen nocy (nie) letniej, Teatru Wybrzeże: Czyż nie dobija się koni?!, Centrum Kultury w Gdyni: O miłości… absolutnie wszystko.Współpracowała również z niemieckim teatrem Uckermärkische Bühnen Schwedt, gdzie zagrała w zespole wokalno tanecznym w musicalu Tamara.

Jest wokalistką kilku trójmiejskich projektów muzycznych. Obecnie koncertuje z repertuarem duetu twórców Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego oraz programem piosenek i skeczy z lat 20’30’ kompozytorów i twórców pochodzenia żydowskiego. Swoją przyszłość wiąże z piosenką literacką oraz przybliżaniem sylwetek zapomnianych twórców polskiej piosenki.

Studentka I roku magisterki Musicalu na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.

Jest aktorką musicalową oraz trenerem wokalnym.

Do tej pory umiejętności teatralne i wokalne prezentowała w spektaklach takich jak: „Wodna opowieść” w Teatrze Junior w Gdyni, „Zakochany Bóg” w Domu Kultury w Radzionkowie, „Bladolandia” w Teatrze w Wołominie w reżyserii Piotra Stawskiego z choreografią Michała Cyrana, „Funny Girls” w reżyserii Miłosza Gałaja z choreografią Joanny Semeńczuk, a także „Miłość i więcej nic” w reżyserii Macieja Konopińskiego oraz choreografii Sławomira Gidla w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Wciela się również w role Agafii w spektaklu „Ożenek” wystawianym w Gdyńskim Centrum Kultury.

W 2011 roku ukończył PWST w Krakowie w klasie mistrzowskiej Jana Peszka. Od tegoż roku aktor Teatru Wybrzeże w Gdańsku gdzie zagrał u takich reżyserów jak Ewelina Marciniak, Natalia Korczakowska, Grzegorz Wiśniewski, Jan Klata, Marcin Liber czy Radek Stępień. Trójmiejskiej publiczności znany min. ze spektakli „Przedwiośnie”, gdzie wcielił się w role Cezarego Baryki, „Kto się boi Virginii Woolf” jako Nick czy z granych w Teatrze Szekspirowskim „Wesołych Kumoszek z Windsoru” i „Zakochanego Szekspira”. Otrzymał nagrodę teatralna Marszałka Pomorskiego im. Jana Ciechowicza oraz Nagrodę Miasta Gdańska dla młodych twórców kultury.

Od 2018 roku wykładowca w Państwowym Studium Wokalno-Aktorskim im. D. Baduszkowej w Gdyni.

Student Wydziału Wokalno – Aktorskiego, specjalność musical, Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej im. Mieczysława Michalskiego w Lęborku w klasie skrzypiec. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywał pracując zarówno w kraju jak i za granicą.

W 2018 roku, jako wolontariusz międzynarodowej, studenckiej organizacji AIESEC, prowadził w Belgradzie cykl warsztatów dla dzieci w wieku 5-13 lat obejmujących pracę nad wyobraźnią, zajęcia taneczne, muzyczne i aktorskie. Brał również udział w organizacji I Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Pracy.

Jako aktora można go było zobaczyć podczas 185. i 188. Krakowskiego Salonu Poezji w Gdańsku z poezją K.I. Gałczyńskiego, T. Różyckiego oraz B. Leśmiana, a także z fragmentami prozy Anny Dziewit-Meller „Góra Tajget”. Obecnie występuje w musicalu „Przebudzenie” autorstwa fundacji „Na cały Głos”.

Prywatnie fan Minionków i Harrego Pottera.

Aktor Teatru Wybrzeże w Gdańsku.
Laureat Nagrody Głównej za rolę Henryka/ Władzia na 33 Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.
Za rolę Piotra Tumana w spektaklu „Wesołe Kumoszki z Windsoru” (reż. Paweł Aigner) został nagrodzony Nagrodą Teatralną Prezydenta Miasta Gdańska oraz „Gryfem Pomorza” w kategorii „Odkrycie Roku”.
Za rolę Jermołaja Łopachina w spektaklach „Wiśniowy Sad” (reż. Anna Augustynowicz) oraz Kreacja (reż. Jarosław Tumidajski) został nominowany do nagrody „Sztorm” w kategorii „Osobowość Roku”.

Aktualnie można go zobaczyć w następujących spektaklach Teatru Wybrzeże w Gdańsku:
„Kreacja”, „Zaczarowana Królewna”, „Wesołe Kumoszki z Windsoru”, „Śmierć białej pończochy”, „Damy i huzary albo Play Fredro”, „Przygody Koziołka Matołka”, „Śmierć Komiwojażera”, „Jak wam się podoba”.

Współpracuje z Ogólnokształcącą Szkołą Baletową w Gdańsku, prowadząc warsztaty aktorskie.

Studentka IV roku musicalu na Wydziale Wokalno- Aktorskim, na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. 

 

Pierwsze kroki na scenie zaczęła stawiać w wieku 5 lat. Należała do dziewczęcego zespołu baletowego, w którym tańczyła 14 lat. Już jako młoda tancerka brała udział w wielu festiwalach, konkursach oraz koncertach w kraju i za granicą. Swoje umiejętności doskonaliła na kursach i warsztatach pod okiem wielu doświadczonych i znanych tancerzy. 

W 2017 roku zadebiutował jako tancerka w operze „Verbum Nobile” wystawianej w Operze Bałtyckiej w Gdańsku. W 2018 roku nawiązała współpracę z Teatrem Huta w Wołominie i obecnie gra główną rolę w musicalu „Bladolandia”. Od dwóch lat jest instruktorem w Broadway School Musical w Trójmieście. W 2018 roku zagrała rolę Cellise z musicalu „Godspell”, który został wstawiony z okazji 10 lecia istnienia musicalu na Akademii Muzycznej w Gdańsku. 

Obecnie przygotowuje się do Koncertu „Anna i Anna”, który jest organizowany w Teatrze Variete Muza w Koszalinie.

 

Od 7 roku życia na parkiecie jako tancerz. Laureat i medalista turniejów Sportowego Tańca Towarzyskiego w tym Mistrzostw Polski w klasie tanecznej “B”. W 2015 roku ukończył Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na Wydziale Wokalno-Aktorskim, specjalność – Musical w klasie prof. zw. dr Andrzeja Nanowskiego oraz mgr Miłosza Gałaja.

Debiutował w “Teatrze na Plaży” w Sopocie rolą Herolda w spektaklu “Medea – Moja Sympatia” w reżyserii Piotra Kosewskiego. Na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi można go było oglądać jako Apostoła w “Jesus Christ Superstar” w reżyserii Zbigniewa Maciasa.

W 2016 roku otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru oraz Teatralną Nagrodę Muzyczną im. Jana Kiepury w kategorii Najlepszy Wokalista Musicalowy za rolę Tyrona Jacksona w musicalu „Fame” w reżyserii Miłosza Gałaja.

Od 2015 roku pracuje w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni na stanowisku Tancerz, gdzie można go oglądać w spektaklach takich jak “Notre Dame de Paris”, “Chłopi”, “Cud Albo Krakowiaki i Górale”, “Ghost”, “Gorączka Sobotniej Nocy”, “Piotruś Pan”, “Skrzypek na Dachu” oraz “Wiedźmin”. Występuje także w spektaklu “Lalka” w roli Subiekta Lisieckiego oraz “Pinokio” w roli Kota. Współpracuje również z teatrem jako choreograf przy corocznych “Koncertach Sylwestrowych” i “Koncertach na Bis” oraz jako asystent choreografa w spektaklu “Gorączka Sobotniej Nocy”.

8 września 2019 roku odbyła się premiera musicalu “Hairspray” w reżyserii Bernarda Szyca w Teatrze Muzycznym w Gdyni, w którym wciela się w rolę Corny’ego Collinsa.

Jego motto to “Łączyć śpiew i taniec tak, aby tworzyć postaci realne, prawdziwe – pełne emocji”.

BARTŁOMIEJ BIG UP NIEWCZAS

Bartłomiej Niewczas, znany w środowisku tanecznym jako Big Up, przed tańcem długo trenował lekkoatletykę. Zaczął tańczyć w studiu tańca NBDS, gdzie od razu zakochał się w stylu tańca hip hop, który tańczy do dzisiaj. Uczęszczał na warsztaty do znanych tancerzy (Kapela, Batalla, Henry Link, Bruce Blanchard, Bruce Ykanji, Ryfa, Kari i inni), dzięki czemu jego styl jest bardzo oryginalny i różnorodny. Często jeździ na zawody i wydarzenia taneczne w kraju i na świecie, poszerzając swoje doświadczenie i wiedzę. W 2012 r. udało mu się znaleźć na preeliminacjach Funkin Stylez w Berlinie w TOP 16. Wrócił do tańca po dwuletniej przerwie jak sam mówi z podwojoną siłą i nowymi pomysłami.

Wybrane osiągnięcia:

2 miejsce Walentynkowy Jam 2012 r
1 miejsce All Styles Listopadowy Jam 2012
Finalista Me Against The Music Eat Your Feet 2012
1 miejsce Hip Hopowy Mikołaj II 2013
1 miejsce Świąteczny Jam vol.3 2013
2 miejsce Styczniowy Jam 2014
1 miejsce I.L.S.B Jam 2014
2 miejsce Miasto Rytmu II 2015
1 miejsce Breakmania 2015
1 miejsce Breakmania 2016
2 miejsce Together 2019

 

Pochodzi ze Śląska, gdzie ukończyła z wyróżnieniem dziewięć lat nauki w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach w klasie skrzypiec. Jest również wyróżnioną absolwentką klasy medialno-teatralnej III Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Batorego w Chorzowie. 

Obecnie studiuje w Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim, specjalności musical. 

Na deskach profesjonalnej sceny muzycznej debiutowała w 2014 roku w roli Louisy w spektaklu „Dźwięki Muzyki” w Gliwickim Teatrze Muzycznym. 

Następnie dołączyła do Stowarzyszenia Teatru STEP w Chorzowskim Centrum Kultury, z którym wystąpiła w spektaklach „Rollercoaster”, „Hotel Czarna Magnolia”, „Ja się boję sama spać” oraz „Zbrodnia i kara”. 

W 2018 roku wygrała casting do głównej roli Anny w spektaklu dramatycznym „Dziennik Anny Frank” w Teatrze Nowym w Zabrzu.

Ma doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Przez kilka lat uczestniczyła w wakacyjnych warsztatach musicalowych MUSICAMP, na których od dwóch lat jest animatorką i wychowawcą. Posiada certyfikaty wychowawcy, animatora i pierwszej pomocy w programie Into The World.

Jest pasjonatką śpiewu harmonicznego. W 2015 roku została liderką zespołu „Farelki”, z którym wygrała kilka konkursów m.in. Ogólnopolski Konkurs Piosenki Filmowej „Wylęgarnia” oraz wojewódzki konkurs „Kuźnia Micha”. 

Przez kilka lat była członkinią chóru gospel „Z Miłości”, z którym miała okazję odbyć tournée po Niemczech. 

Wielokrotnie prowadziła zespoły wokalne, już w liceum przygotowywała zespoły do występów m.in. w Teatrze Śląskim oraz podczas Festiwali Teatralnych w Chorzowie.  Posiada pełny zakres umiejętności muzycznych oraz sporo pozytywnej energii! 

Jej największa pasja to musical i chętnie podróżuje po całym świecie by oglądać i porównywać spektakle. Jest wielką miłośniczką kotów. 

Dreams TeamAbsolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na specjalności śpiew solowy, w klasie śpiewu prof. dra hab. Leszka Skrli. W ramach programu Erasmus+ studiował w Konserwatorium Królewskim w Brukseli u prof. Marcela Vanaud. W sierpniu 2016 r. zadebiutował w roli wuja Colas w jednoaktowej operze „Bastien und Bastienne” W.A. Mozarta (reż. Dariusz Paradowski) w ramach XVI Międzynarodowego Letniego Festiwalu Kultury i Sztuki w Helu. W maju 2017 r. na scenie Opery Bałtyckiej interpretował postać Stanisława w operze „Verbum nobile” S. Moniuszki (reż. Ewa Iżykowska-Lipińska), a w maju 2019 r. zagrał Barona Wepsa w operetce „Ptasznik z Tyrolu” C. Zellera (reż. Dariusz Paradowski), wystawionej w sali koncertowej Akademii Muzycznej w Gdańsku.
W musicalu „I was looking at the ceiling and then I saw the sky” J. Adamsa, do którego został zaangażowany w trakcie swojego pobytu w Brukseli (2017/2018 r.), wcielił się w rolę policjanta Mike’a. Musical ten został wystawiony w Teatrze Narodowym w Brukseli (w listopadzie 2018 r.), a także w Operze Królewskiej w Liège (w styczniu i lutym 2019 r.). Repertuar musicalowy miał także okazję interpretować podczas koncertu w Muzeum Instrumentów Muzycznych w Brukseli w lutym 2019 r.

Śpiew to jego pasja. Uwielbia musicale i piosenki Disney’a.
Ulubiony cytat z filmu: „Życie to śpiew, życie to taniec!”, Otis, Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

 

Wojciech DolatowskiStudent III roku musicalu na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz choreografii i technik tańca na Wydziale Sztuk Scenicznych Akademii Muzycznej w Łodzi. W latach 2005-2013 tancerz w studio tańca towarzyskiego. Uczestnik 16 European Dance Meetings w Egurrola Dance Studio 2018 w Warszawie i warsztatów tanecznych w Polskim Teatrze Tańca.

Aktor, tancerz, wokalista. Reżyser, choreograf i instruktor wokalny Teatru MPF, z którym zdobywa liczne nagrody na ogólnopolskich festiwalach teatralnych. Odtwórca roli Żewakina w gdyńskim „Ożenku” w reż. Piotra Jankowskiego. Autor choreografii do musicalu pt. „Przebudzenie” w reż. Marka Puchowskiego. Zdobywca wielu laurów ogólnopolskich.

Pasjonat, perfekcjonista, wielbiciel kawy, smutnej muzyki i jesiennych dni.

Grafik, fotograf, filmowiec, montażysta, youtuber – samouk. Wielki pasjonat kina i musicalu. Absolwent studiów magisterskich na kierunku „Wiedza o kulturze” na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla Twórców, Artystów i Animatorów Kultury na Wydziale Zarządzania UW. W 2010 roku wspólnie z Martą Wągrocką i Jerzym Gmurzyńskim został laureatem głównej nagrody w konkursie “GLEE – Wyśpiewaj Marzenia” na teledysk do utworu “Like a Virgin” Madonny, organizowanym przez telewizję FOX Polska. Jako grafik i montażysta realizował zlecenia m.in. dla firmy The Bike Company, sieci sklepów Netto, wokalistek – Agaty Walczak, Agaty Karczewskiej, a także dla osób prywatnych. Od 2015 roku współpracuje z Fundacją MUSICAMP organizującą sezonowe warsztaty musicalowe dla dzieci i młodzieży. Podczas warsztatów pełni funkcję koordynatora przedsięwzięcia, a także fotografa, realizuje materiały filmowe i teledyski.

Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Łódzkim.

Zwolennik i praktyk metod: Dam Radę oraz Jestem z Ciebie dumny opartych na filozofii podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniu, których głównym celem jest pomoc dzieciom w przezwyciężaniu problemów emocjonalnych i behawioralnych od 3. roku życia.

Należy do Polskiego Towarzystwa Dysleksji i na co dzień pracuję z uczniami, u których występują specyficzne trudności w uczeniu się czytania i pisania.

Obecnie wykonuje zawód pedagoga, trenera umiejętności uczenia się oraz trenera kompetencji społecznych i obywatelskich w Młodzieżowym Klubie Środowiskowym „Źródło”. Zatrudniona jest także na stanowisku pedagoga specjalnego (nauczyciela wspierającego) w szkole podstawowej z klasami integracyjnymi.  Jej rola polega głównie na:

  • udzielaniu wsparcia terapeutycznego (m.in. terapii pedagogicznej),
  • pomocy w nauce,
  • organizacji procesu dydaktycznego uczniom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,
  • rozwiązywaniu konfliktów (w tym prowadzeniu mediacji oraz negocjacji),
  • organizowaniu czasu wolnego oraz niwelowaniu zachowań ryzykownych w toku działań profilaktycznych i wychowawczych
  • prowadzeniu warsztatów umiejętności wychowawczych dla rodziców (w tym porad oraz konsultacji).

Stale wzbogaca swój warsztat pracy, uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach, czytając literaturę pedagogiczną oraz psychologiczną. Rozwój osobisty jest dla niej bardzo ważny z powodu możliwości stosowania szerokiej gamy metod terapeutycznych, dydaktycznych, profilaktycznych i wychowawczych dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz możliwości podopiecznego. Wkrótce uzyska certyfikat umożliwiający prowadzenie diagnozy oraz terapii ręki.

Zarówno w teorii, jak i w praktyce szczególnie ceni idee holistycznego podejścia do poznania rozwoju, środowiska życia, różnego rodzaju deficytów, niepełnosprawności oraz znamion demoralizacji występujących u dzieci i młodzieży. Jej działania zmierzają do tego, by wzmacniać postawy społecznie właściwe oraz niwelować zachowania niepożądane.

Dlatego ukończyła cztery specjalności:

  • pedagogikę wspierającą z profilaktyką niedostosowania społecznego,
  • oligofrenopedagogikę,
  • pedagogikę resocjalizacyjną,
  • teorię integracji sensorycznej w diagnozie i terapii dzieci i młodzieży z dysfunkcjami rozwojowymi.

Posiada sześcioletnie doświadczenie w pracy zawodowej.

Ustawicznie rozwija swoją wiedzę i umiejętności z zakresu psychoterapii.  W tym celu ukończyła szkolenie ABC Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu – Poziom A – organizowane przez Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi.

Dodatkowo, by wzbogacić swą wiedzę teoretyczną, odbyła liczne szkolenia oraz warsztaty, m.in. z zakresu mediacji, rozwiązywania konfliktów, metody działań zespołowych, coachingu, animacji oraz ryzykownych zachowań w kontekście HIV/AIDS.

W ramach obszaru zainteresowań oraz poszerzania kwalifikacji planuje podjąć kurs kwalifikacyjny Trening Zastępowania Agresji TZA-ART.

Praca z dziećmi oraz młodzieżą jest jej pasją. Czuję satysfakcję, gdy jej wychowankowie poprawiają swoje wyniki w nauce oraz pracują nad zachowaniem społecznie akceptowalnym.

Za swoje główne zalety uważa empatię, zaangażowanie, kreatywność oraz umiejętność aktywnego słuchania.

Unika etykietowania i zawsze stara się podchodzić do każdego indywidualnie.

W 2015 roku ukończyła prawo na Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Swoją karierę związała jednak z dziennikarstwem. Pierwsze kroki w mediach stawiała w gazetach studenckich m.in. w Lubelskiej Gazecie Teatralnej „Proscenium” wydawanej przez Warsztaty Kultury w Lublinie. Następnie współpracowała z portalem Wirtualna Polska. Obecnie jest redaktorką serwisu Plejada (grupa Onet.pl). Jej artykuły można przeczytać także w magazynie „Kultura Enter” i „Taniecpolska”. Zaangażowana w działalność organizacji pozarządowych zajmujących się kulturą, w 2018 roku z powodzeniem wzięła udział w projektach takich jak Inkubator Animacji Kultury w Warsztatach Kultury w Lublinie i Szkoła Pedagogów Teatru w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Radziszewskiego w Warszawie.

Wykształcenie: prawo Uniwersytet im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Dodatkowe projekty: Inkubator Animacji Kultury (Warsztaty Kultury w Lublinie), Szkoła Pedagogów Teatru w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Radziszewskiego w Warszawie

Gazety studenckie: Magazyn Społeczno-Kulturalny „Ofensywa” (wydawnictwo UMCS), Lubelska Gazeta Teatralna „Proscenium” (Warsztaty Kultury w Lublinie)

Wolontariat: Carnaval Sztukmistrzów, Jarmark Jagielloński, Wschód Kultury Inne Brzmienia, Festiwal Teatrów Europy Środkowej „Sąsiedzi”

Praca w mediach: Wirtualna Polska

Obecnie: Plejada (Grupa Onet.pl), Taniecpolska, Kultura Enter (Warsztaty Kultury w Lublinie)

dreams-musical-academyAbsolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku w 2018 roku. Laureatka ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów baletowych. W 2012 roku otrzymała wyróżnienie na V Ogólnopolskich Spotkaniach Konkursowych Młodych Tancerzy w Łodzi. Zdobywczyni II nagrody w grupie młodszej na XVIII Ogólnopolskim Konkursie Tańca im. Wojciecha Wiesiołłowskiego w 2013 roku. W 2015 roku finalistka grupy średniej na XIX Ogólnopolskim Konkursie Tańca im. Wojciecha Wiesiołłowskiego oraz stypendystka Fundacji Balet na konkursie „Złote Pointy” w Szczecinie. Stypendystka Royal Winnipeg Ballet School w Kanadzie. Stypendium otrzymała na Międzynarodowym konkursie baletowym Tanzolymp w Berlinie w 2016 roku. W 2016 roku otrzymała I nagrodę w grupie wiekowej dziewcząt 15-17 lat oraz Grand Prix na międzynarodowym konkursie tańca XII CHILDREN AND YOUTH INTERNATIONAL CHOREOGRAPHY COMPETITION „RIGA SPRING 2016″. Otrzymała III nagrodę w grupie starszej oraz Nagrodę Publiczności na XX Ogólnopolskim Konkursie Tańca im. Wojciecha Wiesiołłowskiego w 2017 roku, a także Nagrodę Specjalną dla partnerki niepunktowanej na X Międzynarodowym Konkursie Baletowym „Złote Pointy”.

W 2017 roku nominowana do Nagrody Miasta Gdańska dla Młodych Twórców w Dziedzinie Kultury.

Tancerka Baletu Opery Bałtyckiej w sezonie 2018-2019.